• Wspomnienie św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny PDF Drukuj Email
    poniedziałek, 19 marca 2012 10:14

Dzisiaj wspominamy Św. Józefa, oblubienica Najświętszej Maryi Panny. Był opiekunem i wychowawcą Jezusa Chrystusa. Od 1947 roku jest opiekunem Kościoła. Opiekun rodzin, małżeństw, robotników, rzemieślników oraz dzieci i młodzieży. W Kościele Katolickim cały marzec jest poświęcony świętemu Józefowi, a dniem tygodnia, w którym się go wspomina jest środa.

Poprawiony: poniedziałek, 19 marca 2012 10:47