• Harcerze zapraszają w niedzielę (wideo, foto) PDF Drukuj Email
    poniedziałek, 12 grudnia 2022 19:56

Chroberscy harcerze wraz ze swoimi koleżankami i kolegami z świętokrzyskich hufców ZHP, po raz 32 odebrali Betlejemskie Światło Pokoju. W tym roku pod hasłem „Światło dla Ciebie” wędruje do naszych domów. Uroczysta Msza Święta odprawiona została w Kościele Akademickim św. Jana Pawła II w Kielcach, a Eucharystii przewodniczył biskup Andrzej Kaleta

swiatelko

"Co roku rozpalane w Grocie Narodzenia Pańskiego, w której narodził się Chrystus, wędruje dzięki harcerzom i skautom przez kontynenty, by trafić do naszych domów przez świętami Bożego Narodzenia."

Nasza młodzież zaprasza parafian chroberskich w najbliższą niedzielę, 18 grudnia. Podczas Mszy Świętych o godz. 8:00, 10:00 i 12:00 Betlejemskie Światło Pokoju zostanie przekazane wszystkim, którzy tego dnia zjawią się z lampionami. Zapraszamy!

Więcej pod adresem: http://chroberz.info/serwis/index.php/aktualnosci/aktualnosci-pod/5377-harcerze-zapraszaja-w-niedziele-wideo-foto

Poprawiony: poniedziałek, 12 grudnia 2022 20:02