• Ks. Marek Blady: Zachęcam do udziału w pielgrzymce na Jasną Górę PDF Drukuj Email
    niedziela, 17 lipca 2022 19:28

Już 5 sierpnia rozpocznie się 41. Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górą. Pątnicy pójdą w kierunku Częstochowy pod hasłem „Z Maryją posłani w pokoju Chrystusa”. O przygotowaniach do tej modlitewnej wędrówki mówił w programie „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce mówił ks. Marek Blady, dyrektor pielgrzymki.

– Przygotowania trwają już od dłuższego czasu. Zbliżamy się powoli do sierpnia, więc wszystkie służby są zaangażowane. Ruszyły zapisy, dlatego zachęcamy do udziału – podkreślał ks. Marek Blady.

>> Posłuchaj całej audycji

>> Słowo Biskupa Kieleckiego