• Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę PDF Drukuj Email
    niedziela, 03 lipca 2022 12:51

Po raz czterdziesty pierwszy na szlak pątniczy wyruszy Kielecka Piesza Pielgrzymka w formie jaka obowiązywała przed pandemią. Pielgrzymi będą mogli przebyć całą trasę z Wiślicy na Jasną Górę, ale istnieje też możliwość pielgrzymowania na wybranych odcinkach.

Zapisy potrwają od 26 czerwca do 24 lipca i będą odbywały się ON-LINE. Formularz zgłoszeniowy, regulamin i bliższe informacje na facebooku pielgrzymkowym oraz na stronie internetowej: www.pielgrzymka.kielce.pl. Zapraszamy każdego kto pragnie modlitwę, trud i wyrzeczenia ofiarować szczególnie w intencji pokoju w sercu każdego człowieka i na świecie.

Wyrażamy wdzięczność za wszelkie zaangażowanie wszystkim, którzy tworzyli i tworzą służbę organizacyjną Kieleckiej Pieszej Pielgrzymki.

Przede wszystkim prosimy o modlitwę w intencji tego wielkiego dzieła ewangelizacyjnego jakim jest Kielecka Piesza Pielgrzymka. Ufamy, że z Bożą pomocą uda się bezpiecznie przebyć pątniczy szlak.

ks. Marek Blady
    DYREKTOR KIELECKIEJ PIESZEJ PIELGRZYMKI