.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dzień powszedni: 17:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Pielgrzymi ruszyli na Jasną Górę PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Redakcja   
  czwartek, 05 sierpnia 2021 11:20

  4 sierpnia pod hasłem "Z Maryją i Józefem do Jezusa" wyruszyła 44. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, której trasa przebiega m.in. przez Chroberz. Pielgrzymi w piątym dniu swojej wędrówki zatrzymają się na terenie naszej parafii.

  W tym roku pielgrzymka ma charakter sztafetowy. Każdego dnia pielgrzymować będzie jedna bądź dwie grupy pielgrzymkowe. W sumie w pielgrzymce uczestniczyć będzie ponad 2 tysiące osób. 44 Rzeszowska Piesza Pielgrzymka zakończy się 13 sierpnia.

  Autor: red., www.chroberz.info

  pielgrzymka rzeszowska
  fot. Radio Via

   
  stat4u