• 100 - tna rocznica urodzin Św. Jana Pawła II PDF Drukuj Email
    środa, 20 maja 2020 00:00
    Uczniowie i Harcerze S.P. w Chrobrzu nadesłali do naszej redakcji fotorelację z uroczystego świętowania 100 - tnej rocznicy urodzin naszego kochanego rodaka Św. Jana Pawła II. W ramach nauczania zdalnego odbył się konkurs plastyczny oraz dekorowanie mieszkań i domów na dzień świętowania 18 maja.  W naszym kościele o godz. 18.00 odbyła się uroczysta Msza Święta z udziałem harcerzy, Litania do Św. Jana Pawła II oraz pod krzyżem misyjnym odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski. Uroczystości prowadził nasz Ksiądz Proboszcz Robert Borecki, który serdecznie podziękował  harcerzom i wszystkim obecnym za udział i wspólną modlitwę . Bóg zapłać.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Św. Jan Paweł II.

Kategoria klasy: "0" - III.
    I miejsce Wiktor Litwiński kl. III.
    II miejsce Wanessa Liberek "0" i Adam Trela kl. III.
    III miejsce Mariusz Król kl. III i Paweł Przyłucki kl. III.
    Wyróżnienie Julia Magdziarz kl. III i Kuba Karcz kl. II.
    Kategoria klasy: V - VIII.
    1 miejsce Igor Litwiński kl. VII.
    2 miejsce Dominik Domagała kl. VII.
    3 miejsce Klaudia Borowiec kl. V i Iga Świetlik kl. V.
    Wyróżnienie Karina Karpińska kl. V , Wiktoria Bochniak kl. V , Maja kowalska kl. V.
    Gratulujemy wszystkim uczestnikom.
    Poprawiony: piątek, 22 maja 2020 07:38