• Trzecia Niedziela Wielkiego Postu 15 marca 2020 r. PDF Drukuj Email
    niedziela, 15 marca 2020 23:10
    W liturgii Trzeciej niedzieli Wielkiego Postu jest ukazana tęsknota człowieka za źródłem wszelkich łask, którym jest Bóg i Jego Miłość. Jesteśmy zaproszeni, by wzbudzić w naszym sercu pragnienie daru "wody, która tryska ku życiu wiecznemu". To dar Ducha Świętego, który czyni z chrześcijan "prawdziwych czcicieli". Bóg jest w stanie wzbudzić tę tęsknotę nawet w najtwardszej "skale" naszych serc.

W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii zakończone zostały Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadził Wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego OFM w Krakowie Ojciec mgr lic. Grzegorz Chomiuk OFM. Serdecznie dziękujemy Ojcu Rekolekcjoniście za obecność, skierowane do nas Słowo Boże, modlitwę, otuchę w tak trudnym  dla nas czasie przygotowując parafian do przeżycia Wielkiej Nocy.

Ksiądz Proboszcz Robert Borecki składa Ojcu Grzegorzowi serdeczne Bóg zapłać i życzy dalszej owocnej pracy ewangelicznej. W rekolekcjach pomagał również brat Łukasz.

Wszystkim parafianom uczestniczącym w naukach rekolekcyjnych oraz łączących się duchowo z wydarzeniami w naszym kościele parafialnym Ks. Pro. Robert Borecki przekazuje Boże Błogosławieństwo, życzy zdrowia i wytrwałości w wierze. Szczęść Boże.

Poprawiony: niedziela, 15 marca 2020 23:34