• 1000 lat powstania naszej parafii. PDF Drukuj Email
    wtorek, 10 marca 2020 00:00

Dnia 16 sierpnia 2020 roku o godzinie 15.00 Ksiądz Biskup Ordynariusz Jan Piotrowski, będzie przewodniczył Eucharystii z racji Obchodów 1000 rocznicy powstania Naszej Parafii.

Już dziś zapraszam do udziału Kapłanów związanych z tą parafią , wszystkich moich parafian, rodaków, zacnych gości, przedstawicieli władz na różnych szczeblach pełnionej funkcji państwowej, przedstawicieli różnych organizacji społecznych, zawodowych i wszystkich chętnych do udziału w tych radościach. Z serca zapraszamy.

1. Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
    2. Chroberz.
    3. Kod pocztowy: 28-425.
    4. Ulica Staropolska 13.
    5. Poczta: Złota.
    6. Gmina: Złota.
    7. Powiat: Pińczów.
    8. Województwo: Świętokrzyskie.
    9. Diecezja: Kielecka.
    10. Dekanat: Pińczowski.
    11. Liczba mieszkańców w parafii: 1930.
    12. Liczba wiernych faktycznie mieszkających w parafii: 1750.
    13. Mieszkańcy przebywający poza granicami kraju: 100.
    14. Ksiądz Proboszcz Robert Borecki.

Proszę o pomoc w organizacji tych uroczystości, modlitwę i zaangażowanie.

Niech nam Pan Bóg błogosławi na czas przygotowania do tych uroczystości parafialnych.

Szczęść Boże.

Z wyrazami wielkiego szacunku do wszystkich księży, parafian i miłych gości.

Wasz Proboszcz Ksiądz Robert Borecki.