• 30 Niedziela Zwykła / 27.10.2019 r. PDF Drukuj Email
    wtorek, 29 października 2019 10:52
    Niech się weselą serca szukających Pana. Rozważajcie o Panu i Jego potędze, zawsze szukajcie Jego oblicza.
    W centrum dzisiejszej liturgii słowa stoi modlitwa człowieka ubogiego, zgubionego w życiu, grzesznego, czyli - tak naprawdę - każdego z nas. Ze swoimi troskami i radościami przychodzimy na niedzielną Eucharystię, która jest najpiękniejszą modlitwą, i - jak celnik z Ewangelii - chcemy przed Bogiem stanąć w prawdzie.
    W dzisiejszą niedzielę Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Chrobrzu, współpracując z naszym Księdzem Proboszczem Robertem Boreckim zorganizowała przy naszym kościele kiermasz poprzedzający Wszystkich Świętych. Zebrane fundusze przeznaczone będą na potrzeby szkoły.
    Rada Rodziców dziękuje bardzo Księdzu Proboszczowi za przychylność i wszystkim parafianom za wsparcie naszego przedsięwzięcia.
    Poprawiony: wtorek, 29 października 2019 11:04