.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dni powszednie: 7:30, 18:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Niedziela Zesłania Ducha Świętego / 9 czerwca 2019 r. PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Redakcja   
  poniedziałek, 10 czerwca 2019 09:03
  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego zamyka liturgiczny okres Wielkanocy. Modlimy się o pełnię darów Ducha, byśmy w każdym czasie oddawali cześć Bogu. Niech zapanuje jedność w podzielonych narodach i rodzinach. Niech Duch Święty rozpali w nas miłość. którą w nas rozlewa, aby zawsze działała w nas Jego moc.

  W naszej parafii gościliśmy w dniu dzisiejszym alumna czwartego rok Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach Tomasza pochodzącego z parafii Trójcy Świętej w Jędrzejowie. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przybycie do naszej parafii, wspólne przeżywanie corocznego Dnia Seminaryjnego, okolicznościowe Słowo Boże i życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej w dalszej drodze do kapłaństwa. Bóg zapłać.

  Poprawiony: środa, 12 czerwca 2019 09:18
   
  stat4u