• 24.III.2019r. III Niedziela Wielkiego Postu PDF Drukuj Email
    czwartek, 28 marca 2019 10:44

W naszej parafii dobiegły końca rekolekcje Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadził i przeżył wspólnie  z nami Ksiądz Prałat Tomasz Rusiecki - Wikariusz Biskupi ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego.

Przedstawiciele parafii :dzieci, młodzież, dorośli uroczyście podziękowali i wręczyli kwiaty dostojnemu gościowi głoszącemu nauki rekolekcyjne.

Drogi Księże Rekolekcjonisto.

Kiedy nas uczysz

Ścieżek do Boga,

Zawsze znajdujesz właściwe słowa

Teraz gdy Księdza

U nas gościmy,

Słowa podzięki tak wyrazimy

Za każde słowo, które niesie wiarę

Za każdą modlitwę na Pana chwałę

Za uśmiech, który jest jak ukojenie

Niech będzie Księdza ciągłym wzmocnieniem!

Więc z tej radości kwiaty wręczymy

Opieki Matki i zdrowia życzymy,

A boga prosić będziemy zawsze,

by Ci dał każdą potrzebną łaskę.

Bóg zapłać.

Księże Rekolekcjonisto

Nasze spotkania rekolekcyjne, przygotowujące na przyjście Zmartwychwstałego Chrystusa dobiegają końca. Jednak praca nad sobą i własną wiarą to droga,  która nigdy się nie kończy. Dziękujemy za to, że pokazałeś nam, jak pięknie tę drogę pielęgnować i jak przygotować swoje serce na spotkanie z Panem Jezusem. Wierzymy, że tak jak syn marnotrawny odnajdziemy drogę do Ojca, poprzez serce Chrystusa otwarte dla każdego z nas. Dziękuje za to że tworzyłeś w naszym kościele atmosferę sprzyjającą głębokim rozważaniom i modlitwie. Życzymy Drogi Księże radości,  pokoju i błogosławieństwa Bożego. Każdy dzień niech będzie pełen ciepła, szczerości by realizować swoje plany, by móc cieszyć się  ludzką miłością i życzliwością. Matka Boska Chroberska niech otoczy Księdza Prałata opieką            i błogosławi w dalszej posłudze kapłańskiej.

Bóg zapłać.