• VIII Niedziela Zwykła 3 marca 2019 r. PDF Drukuj Email
    wtorek, 05 marca 2019 09:27
    Potrzebne jest nam szczere zastanowienie się nad sobą, uczciwe spojrzenie na siebie, wsłuchanie się we własne słowa, by przekonać się, ile w nich prawdy, a ile kłamstwa, ile prawości, a ile podłości. Jeszcze bardziej potrzebujemy, by każdy nasz czyn i słowo przedłożyć przed oczy Boga, by osądził nasze życie, pokazał nam to, czego nie chcemy w sobie zobaczyć, powtórzył w naszym sumieniu - czego nie chcemy usłyszeć.
    Podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 odprawionej przez naszego Księdza Proboszcza Roberta Boreckiego obchodziliśmy Narodowy Dzień "Żołnierzy Wyklętych", który w naszym kraju został ogłoszony na dzień 1 marca.

Święto patriotyczne zostało przygotowane przez młodzież i nauczycieli ZSCKR w Chrobrzu, oraz harcerzy S.P. w Chrobrzu.  Po uroczystej Mszy Świętej wszyscy zostali zaproszeni do udziału w biegu "Tropem Wilczym", który odbył się na terenie Parku ZSCKR i Pałacu Wielopolskich w Chrobrzu. Serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi Robertowi Boreckiemu za odprawienie uroczystej Mszy Świętej, skierowane do nas Słowo Boże w tym ważnym dniu dla naszej społeczności parafialnej i wszystkich Polaków. Wszystkim obecnym parafianom i gościom dziękujemy za obecność i wspólną modlitwę. Bóg zapłać.

Poprawiony: wtorek, 05 marca 2019 09:30