• Pierwsze śluby franciszkańskie w Leżajsku (galeria) PDF Drukuj Email
    wtorek, 18 września 2018 09:20

W dniu 17.09 w klasztorze Bernardynów w Leżajsku odbyła się uroczystość pierwszych ślubów. W tym gronie znalazł się nasz parafianin br. Łukasz Kucięba. Zakończył roczną formację w nowicjacie i złożył pierwsze czasowe śluby zakonne. W tej podniosłej chwili oprócz rodziny wzięli udział proboszczowie parafii z których pochodzą nowicjusze, w tym ksiądz proboszcz Waldemar Krochmal z Chrobrza.

Br. Łukaszowi życzymy wytrwałości, błogosławieństwa i opieki Chroberskiej Matki Bożej Wniebowziętej.

Poprawiony: wtorek, 18 września 2018 09:31