• Wniebowstąpienie Pańskie 13 maja 2018 r. PDF Drukuj Email
    poniedziałek, 14 maja 2018 12:28
    "Mężowie z Galilei, dlaczego stoicie i wpatrujecie się w niebo?. Pytanie, które aniołowie stawiają apostołom, może zastanawiać. Reakcją zupełnie zwyczajną jest wpatrywanie się uczniów w Mistrza wstępującego do nieba, którego za chwilę nie będą już oglądać. W Jego imię pójdą głosić światu Ewangelię. Kolejność jest następująca: wpatrujemy się w Pana, rozmawiamy z Nim, a następnie dajemy świadectwo, że żyje, rozbudzając w innych pragnienie nieba. To jest misja naszego życia.
    W naszym kościele dziś również Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Uroczystą Mszę Świętą odprawił nasz Ksiądz Proboszcz Waldemar Krochmal, udzielając Komunii Świętej osiemnastu dzieciom naszej parafii: Piotr Berowski, Wiktoria Bochniak, Klaudia Borowiec, Michał Czekaj, Patryk Fetela, Karol Fortuna, Jakub Guzikowski, Damian Jabłoński, Karina Karpińska, Maja Kowalska, Karolina Liberek, Wojciech Molenda, Anna Natwora, Zuzanna Oborska, Mateusz Sala, Iga Świetlik, Igor Węziak, Nadia Żurek.

Poprawiony: środa, 23 maja 2018 12:13