• WIELKI CZWARTEK - MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ 29.03.2018 r. PDF Drukuj Email
    sobota, 31 marca 2018 03:38

Rozpoczyna się Święte Triduum Paschalne. Uobecnienie Mąki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa. Msza Wieczerzy Pańskiej. Ustanowienie Eucharystii i sakramentu Kapłaństwa. Dynamiczna Pamiątka Męki. Wezwanie, by sprawować Ją aż Pan powtórnie przyjdzie w chwale. Dziękujmy za te wielkie dary. Starajmy się jak najlepiej z nich korzystać. Zachęcajmy do tego innych.

Wszechmogący Boże, spraw abyśmy posileni na doczesnej uczcie Twojego Syna, zasłużyli na pełne uczestnictwo w uczcie niebieskiej. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

W czasie uroczystej liturgii Wielkiego Czwartku przedstawiciele parafii złożyli Księdzu Proboszczowi Waldemarowi Krochmalowi najlepsze życzenia i podziękowania za pełnioną posługę. Bóg zapłać. Szczęść Boże.

Poprawiony: sobota, 31 marca 2018 03:52