• Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! – 11 marca modlitwa za papieża Franciszka PDF Drukuj Email
    niedziela, 04 marca 2018 07:05

Wspólnota Ruchu Lednickiego zachęca do włączenia się w modlitewny łańcuch, który otoczy papieża Franciszka w piątą rocznicę jego pontyfikatu. Zaplanowana na 11 marca inicjatywa „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” jest odpowiedzią na wezwanie Ojca Świętego do modlitwy za niego. Akcję patronatem honorowym objął przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.