.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dni powszednie: 7:30, 17:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Redakcja   
  poniedziałek, 11 września 2017 08:44

  W niedzielę 10 września 2017r. podczas Mszy świętej o godz. 12.00 nasz Ks. Prob. Waldemar Krochmal dokonał uroczystego poświecenia tornistrów i przyborów szkolnych uczniom klasy pierwszej. Uczniowie przybyli wraz z rodzicami pełni zapału do nauki, radości i odwagi do podjęcia nauki w Szkole Podstawowej.

  1. Weronika Kasza
  2. Kowalska Lena
  3. Litwiński Wiktor
  4. Joanna Lozia
  5. Julia Magdziarz
  6. Paweł Przyłucki
  7. Adam Trela

  Życzymy dzieciom klasy pierwszej samych ocen celujących i prawdziwej wesołej przygody edukacyjnej w szkole.

  W dzisiejszą niedzielę Pan Jezus zachęca braterskich napomnień i wspólnej modlitwy. Jedność Kościoła    przejawia się na różne sposoby. Tworzymy ją my wszyscy. Jesteśmy nawzajem za siebie odpowiedzialni. Pomagamy innym i przyjmujemy ich pomoc.

  Boże, Ty zesłałeś Zbawiciela i uczyniłeś nas swoimi przybranymi dziećmi, wejrzyj łaskawie na wierzących w Chrystusa, i obdarz ich prawdziwą wolnością i wiecznym dziedzictwem. Przez , Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

  Poprawiony: poniedziałek, 18 września 2017 08:25
   
  stat4u