• Październik miesiącem Różańca Świętego. PDF Drukuj Email
    niedziela, 09 października 2016 05:18

Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele codziennie po Mszy Świętej o godz. 17.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i starszych do kościoła na wspólną modlitwę różańcową.

7 października w Święto Najświętszej Maryi Panny Różańcowej odbyło się poświęcenie różańca dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci przybyłe z rodzicami uroczyście otrzymały różańce które zostały poświęcone przez Księdza Proboszcza Waldemar Krochmala.

Weronika Augustyn
    Natalia Fijoł