• 15 sierpnia 2016r. Uroczystość Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny - Odpust Parafialny. PDF Drukuj Email
    wtorek, 16 sierpnia 2016 08:37

Radujmy się wszyscy w Panu, obchodząc uroczystość ku czci Najświętszej Maryi Panny. Z Jej Wniebowzięcia radują się Aniołowie i wychwalają Syna Bożego.

Wszechmogący, wieczny Boże, Ty wziąłeś do niebieskiej chwały ciało i duszę Niepokalanej Dziewicy Maryi, Matki Twojego Syna, spraw, abyśmy nieustannie troszczyli się o dobra duchowe i wysłużyli sobie udział w Jej chwale. Przez naszego Pana, Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Uroczystą Mszę Świętą o godz. 12.00 odprawił Ksiądz Kanonik Henryk Byszewski pochodzący z Miechowa.

W imieniu całej społeczności parafialnej serdecznie dziękujemy Księdzu Kanonikowi za przybycie do naszej parafii, abyśmy wspólnie przeżywali Odpust ku czci Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny patronki naszej parafii. Życzymy Księdzu dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego na każdy dzień i opieki Matki Bożej. Bóg zapłać. Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz Waldemar Krochmal serdecznie dziękuje wszystkim parafianom i gościom, dzieciom, młodzieży za udział w odpuście parafialnym, ubogacenie liturgii i przebieg procesji  Bóg zapłać.

Zobacz zdjęcia z uroczystości odpustowych 15 sierpnia w naszej parafii [Galeria]

Poprawiony: wtorek, 16 sierpnia 2016 17:21