• Imieniny Księdza Proboszcza Waldemara (galeria) PDF Drukuj Email
    środa, 16 grudnia 2015 08:47

W dniu 11 grudnia nasz Ksiądz Proboszcz obchodził swoje imieniny. Parafianie modlili się w intencji Księdza Proboszcza Waldemara w licznych Mszach Świętych i składali uroczyste życzenia. Więcej w rozwinięciu...

Drogi i zacny nasz Księże Proboszczu.
    W dniu Twych imienin każdy z nas się raduje. Bóg dał Ci dar przepiękny, dar dobroci szczerej wiary. Cenimy pracowitość i życzliwość którą nam okazujesz. Niech mądrość Boża wypełni Twoje serce i duszę. Niech radość i szczęście zagoszczą na plebani gdzie już zamieszkałeś, o którą modliłeś się w każdej Mszy Świętej. Bóg dostrzegł Twą ciężką pracę. Twego trudu odpoczynek Księże też Ci się należy. Modlimy się za Ciebie bo jesteś nam potrzebny byś nauki swe nam głosił i przez całe życie był wierny.Życzymy Ci Księże wszystkiego najlepszego co najpiękniejsze, długich lat dobrego zdrowia, Bożej opieki. A także awansu w pracy Kapłańskiej. Życzą parafianie z Chrobrza. Szczęść Boże. (Życzenia złożyła Zofia Borowiec wraz z delegacją)

Czcigodny Księże Proboszczu.
    Jest w życiu taki dzień gdzie wszystkie troski odchodzą w cień. Z okazji tego imieninowego dnia w imieniu własnym i parafialnej wspólnoty Wojsławic składam Księdzu serdeczne życzenia nade wszystko dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności, pogody ducha. Jako pasterzowi dziękujemy za przybliżanie nam Boga w każdej ofierze eucharystycznej, nabożeństwach i modlitwach. Jako gospodarzowi dziękujemy za pracę na rzecz parafii. Niech nie  zabraknie zapału i sił do dalszych prac. My ze swej strony będziemy pomagali w każdym przedsięwzięciu, będziemy się modlić o łaski potrzebne w życiu. Niech Jezus dawca miłości i pokoju błogosławi a Matka Najświętsza wspiera każdego dnia.(Życzenia złożył Stanisław Magdziarz)

W dniu imienin Księdza Proboszcza.
    Życzymy dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha, radości każdego dnia i miłości. Wszelkich łask Bożych, Błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej na długie lata oraz Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy koło różańcowe z Zawarży.(Życzenia złożyła Maria Kocerba wraz z delegacją)

Czcigodny Księże Proboszczu.
    Codziennie patrzymy na Twoją pracę, troskę i poświęcenie. Na Twoje ręce składamy podziękowanie i życzenia z okazji imienin. Życzymy aby towarzyszyła Ci bliskość Twego, który Cię powołał  i któremu oddajesz swoje życie. Życzymy wytrwałości, spokoju, pogody ducha, wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, zdrowia i wszelkiego szczęścia. Przede wszystkim światła tak silnego i jasnego, które przynosi błogosławieństwo samą swoją obecnością. Niech Bóg Jedyny prowadzi Cię prostymi drogami, darzy zdrowiem i pozwoli jak najowocniej służyć budowaniu Królestwa Bożego na ziemi w służbie Kościoła.( Życzenia złożyła przedstawicielka młodzieży Ewa Kucięba)

Drogi Księże Proboszczu.