• III Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę PDF Drukuj Email
    środa, 26 sierpnia 2015 08:57

"Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię"  pod takim hasłem w dniach 19-22.08.2015r. odbyła się III Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę. Po raz drugi naszą parafię reprezentował Waldemar i Łukasz Kucięba oraz pan Jacek Urbaniec z Krakowa który wypoczywając w Chrobrzu udał się z pielgrzymką do Częstochowy.

Mario, proszę spraw
    aby życie mi nie było obojętne.
    Abym zawsze kochał, to co piękne,
    Pozostawił ciepły ślad na czyjejś ręce.

Ksiądz proboszcz Waldemar Krochmal serdecznie dziękuje pielgrzymom z naszej parafi oraz panu Jackowi Urbaniec z Krakowa za trud pielgrzymowania i życzy dużo miłości.

Poprawiony: niedziela, 06 września 2015 12:29