• Życzenia z okazji 25 lecia Sakramentu Kapłaństwa PDF Drukuj Email
    Wpisany przez Anna Steckiewicz
    niedziela, 14 czerwca 2015 14:11

Z okazji pięknego Srebrnego Jubileuszu Kapłaństwa – w imieniu całej szkoły życzymy Ci, drogi Księże Katecheto, prawdziwie duchowego przeżycia Jubileuszu i również kolejnych, aby Dobry Bóg obdarzył Cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Niech wraz z mocą przemiany chleba i wina, daje Ci moc przemiany ludzkich serc. Niechaj Najświętsza Maryja Panna, patronka naszej parafii, wstawia się za Tobą u Boga, na dalsze lata sprawowania trudnych kapłańskich obowiązków. Dziś modlimy się o tę szczególną łaskę, abyś podobnie, jak Najwyższy Kapłan, swym wielkim sercem owocnie mógł podnosić, rozplątywać to, co powikłane i rodzić nadzieję. Niech to szlachetne powołanie i sianie ziaren Prawdy Bożej przyniesie zadowolenie, radość i satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi życiowej.

Samorząd Uczniowski ZSCKR z chrześcijańskim pozdrowieniem – Szczęść Boże.

Poprawiony: wtorek, 05 stycznia 2016 22:25