• Adam Dracz laureatem Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej PDF Drukuj Email
    piątek, 17 kwietnia 2015 14:24

Adam Dracz z Chrobrza - konkurs biblijny  laureat

W dniu 11.IV.2015r. (sobota) Adam Dracz z kl. V S.P. w Chrobrzu jako finalista brał udział w etapie Diecezjalnym XX Konkursu Biblijnego, który miał miejsce w L.O. im. S. Żeromskiego w Kielcach. Tego dnia z rąk Świętokrzyskiego Wicekuratora Oświaty Pana Grzegorza Bienia otrzymał dyplom Finalisty.

Przypominamy, że Adam dotarł do tego etapu biorąc wcześniej udział w etapie szkolnym na terenie S.P. w Chrobrzu, a następnie w etapie rejonowym w Gimnazjum nr 2 w Pińczowie.

Dnia 30.IV.2015r. Adam spotka się z wszystkimi laureatami w Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach na uroczystym podsumowaniu konkursu i wręczeniu nagród.

W załączeniu fotorelacja z etapu diecezjalnego.

Źródło: W.K, www.parafia.chroberz.info

Adam Dracz z Chrobrza - konkurs biblijny  laureat