• Kolędowanie A.D. 2014/2015 - Chroberz - 06.01.2015r. PDF Drukuj Email
    piątek, 09 stycznia 2015 06:41

Tradycyjne kolędowanie bożonarodzeniowe dobiegło końca uroczystym spotkaniem jasełkowym w Chrobrzu.

Spotkanie otworzyli gospodarze: Pani Dyrektor S. P. w Chrobrzu Gabriela Kłap. Pani Bożena Piątek-Bibliotekarz, Pan Jan Bogdan-Sołtys, Pani Elżbieta Morton-przedstawiciel Klubu Kobiet.

Gośćmi kolędowania byli:
    Ksiądz Proboszcz Waldemar Krochmal
    Pan Wójt Tadeusz Sułek z żoną
    Pan Radny Tadeusz Bochniak z żoną
    Pan Radny Dariusz Tarka z żoną
    Pan Radny Jacenty Wypych z żoną
    Pan Paweł Bochniak - chroberz.info
    Pani Henryka Kozera - Kierownik Bibliotek Gminnych
    Pani Celina Dolińska - Bibliotekarz/Pełczyska.

Zaproszeni goście przygotowali dla dzieci słodycze: cukierki, ciastka, ciasta, napoje owoce i paczki dla występujących dzieci wręczone przez Klub Kobiet.

Licznie zebrani mieszkańcy Chrobrza i sąsiednich miejscowości wspólnie śpiewali kolędy i radośnie rozopoczeli Nowy Rok. Na zakończenie głos zabrał Pan Wójt Tadeusz Sułek oraz Ks. Proboszcz Waldemar Krochmal dziękując wszystkim za obecność, przygotowanie, zaangażowanie w organizację kolędowania i życzyli wszystkiego najlepszego w 2015r.

Dyrektor S.P. w Chrobrzu Pani Gabriela Kłap serdecznie dziękuje gościom i mieszkańcom Chrobrza za liczny udział w kolędowaniu oraz wszystkim którzy przyczynili się do organizacji kolędowania na terenie parafii Chroberz.

Szczęść Boże! Bóg zapłać!

Autor: W.Kucieba

Więcej zdjęć w Galerii