• Kolędowanie A.D. 2014/2015r. – Wojsławice. PDF Drukuj Email
    Wpisany przez redakcja
    wtorek, 06 stycznia 2015 08:34

Dalszy ciąg kolędowania odbył się 04.01.2015r. o godz. 16.00 w miejscowości Wojsławice. Licznie zebrani mieszkańcy Wojsławic i parafii Chroberz wypełnili swoją obecnością nowy budynek świetlicy wiejskiej.

Spotkanie otworzył i powitał wszystkich zebranych Pan Dariusz Jaworski – Sołtys Wojsławic, Radny Gminny Złota który obecny był wraz z małżonką. Mimo licznej obecności wszyscy zmieścili się w budynku tworząc prawdziwą wspólnotę którą połączył śpiew kolęd i przeżywania Jasełek. Gościem tego wspólnotowego spotkania był Ks. Proboszcz Waldemar Krochmal który wszystkim obecnym złożył życzenia noworoczne i podziękował za obecność, organizację i zaproszenie. Występujące dzieci otrzymały paczki ze słodyczami ufundowane przez społeczność Wojsławic. Panie przygotowały poczęstunek w postaci placków oraz kawy i herbaty.

Pani Dyr. S.P. w Chrobrzu Gabriela Kłap wraz ze społecznością szkolną serdecznie dziękuje mieszkańcom Wojsławic za serdeczne przyjęcie i prawdziwie rodzinna atmosferę.

Bóg zapłać. Szczęść Boże.

/W.Kucięba/