• Imieniny ks. proboszcza Waldemara. PDF Drukuj Email
    czwartek, 11 grudnia 2014 18:51

W dniu 11 grudnia nasz ks. proboszcz obchodzi imieniny. Parafianie pamiętają o solenizancie i modlą się w intencji ks. proboszcza w licznych Mszach Świętych.

Podczas Mszy Świętej roratniej w intencji ks. proboszcza Waldemara zamówionej przez mieszkańców Zawarży, przedstawiciele wsi Chroberz i Zawarży złożyli ks. proboszczowi Waldemarowi życzenia.

Kochany Nasz Księże Proboszczu i Zacny Kapłanie.

Już jesteś z nami cztery lata, choć los Cię rzuca w różne strony świata. Gdy odprawiasz Mszę Świętą Twoje serce jest najpiękniejszym mieszkaniem Pana Jezusa. Więc pracuj z nami nasz Księże dobry w pasterskiej troskliwości byś jak najprędzej wykończył plebanię i zamieszkał w niej a wtedy będziesz przyjmował swych parafian i gości. Nasza piękna plebania jest okazem Chrobrza. Zostawisz piękną pamiątkę po sobie dla wielu Księży i licznych pokoleń. Jasnogórska Nasza Matko nasza piękna Pani daj zdrowie Kapłanowi i czuwaj wciąż nad Nim. Życzymy Ci zdrowia i Bożych Łask spadających z nieba. A nad Twą głową Anioł wieniec splata. Żyj nam Księże Waldemarze jeszcze długie lata.

Szczęść Boże.

W dniu imienin Księdza Proboszcza.

Życzymy dużo zdrowia, szczęścia, wszelkich Łask Bożych, pogody ducha, radości, Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. A miłość i troska w sercu księdza gości, niech nigdy nie braknie ludzkiej życzliwości.

Szczęść Boże.

Poprawiony: piątek, 12 grudnia 2014 09:18