• Rekolekcje adentowe w parafii Chroberz (galeria) PDF Drukuj Email
    wtorek, 09 grudnia 2014 06:56

W DNIACH 5-8.XII.2014r. ODBYŁY SIĘ W NASZEJ PARAFII REKOLEKCJE ADWENTOWE.

REKOLEKCJE WYGŁOSIŁ KS. KAN. WITOLD ŚWIĄDER TWÓRCA OŚRODKA REKOLEKCYJNEGO "WYSPA" W PARAFII PIASEK WIELKI k/BUSKA-ZDROJU.

SPOŁECZNOŚĆ PARAFIALNA SERDECZNIE DZIĘKUJE KS. WITOLDOWI ZA OBECNOŚĆ, WYGŁOSZONE SŁOWO BOŻE, KTÓRE ZASIANE W NASZE SERCA WYDA OWOCE ŻYCIA W MIŁOŚCI, RADOŚCI, SZCZĘŚCIU I SŁUŻBIE BOGU I BLIŹNIEMU W DRODZE DO NIEBA. ŻYCZYMY KS. REKOLEKCJONIŚCIE DUŻO ZDROWIA, BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO, ORAZ SAMYCH POGODNYCH DNI W PRACY DUSZPASTERSKIEJ I ŻYCIU OSOBISTYM. BÓG ZAPŁAĆ, SZCZĘŚĆ BOŻE. Zdjęcie w rozwinięciu...

Autor: Waldemar Kucięba

Poprawiony: wtorek, 09 grudnia 2014 11:17