• 1 i 2 listopada w parafii Chroberz PDF Drukuj Email
    piątek, 31 października 2014 17:52

Już jutro 1 listopada, czyli uroczystość Wszystkich Świętych. Prezentujemy rozkład godzinowy obrzędów w parafii Chroberz,  związanych z dniem Wszystkich Świętych oraz Dniem Zadusznym.

Sobota - 1.XI WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH

8:00 - w Kościele –Msza Święta za: Marię, Stanisława Doroz; Edwarda Dziewięckiego –zam. Rodzina.

11:00 + Różaniec za zmarłych (w Kościele) oraz po zmówieniu różańca procesja na Cmentarz. Na cmentarzu Msza św.  za wszystkich wiernych zmarłych.

Niedziela - 2.XI WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

7.30 - Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

8.00 - Za zmarłych Parafian.

10.00 – Za Mariusza i Władysława Dorozów ; zm. z rodz. Dorozów, Węglińskich, Sojów, Dudów, Traczów, Mierzwińskich; wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące - zam. Rodzina.

12.00 - Józefa Soi i jego rodziców i rodzeństwo; Kazimierę, Józefę, Jana  Safianów, Leokadię Jakubas i jej rodziców; Stanisława, Marię Jaskólskich; zm. z rodz. Chacagów i Safianów –zam. Rodzina.

PROCESJA  ZA   ZMARŁYCH   WOKÓŁ   KOŚCIOŁA