• Oktawa Bożego Ciała (galeria) PDF Drukuj Email
    piątek, 27 czerwca 2014 10:02

Postawcie Eucharystię w centrum swojego życia osobistego i wspólnotowego. Kochajcie ją, adorujcie ją, sprawujcie ją przede wszystkim w niedzielę, dzień Pański. Żyjcie Eucharystią, dając świadectwo miłości Boga do ludzi.

Niech Eucharystia kształtuje wasze życie i życie rodzin, które założycie. Niech ona kieruje waszymi wszystkimi wyborami życiowymi.
    bł. Jan Paweł II

Ks. Proboszcz Waldemar Krochmal dziękuje wszystkim parafianom za udział w obchodach Oktawy Bożego Ciała oraz przygotowanie czterech ołtarzy wokół kościoła. Bóg zapłać. Fotorelacja w rozwinięciu...

fot. W.Kucięba.

Poprawiony: piątek, 27 czerwca 2014 10:40