.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dni powszednie: 7:30, 18:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Świadectwo Natalii Bogdan z Chrobrza PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Redakcja   
  niedziela, 24 marca 2013 06:25

  Na stronie internetowej naszej parafii publikujemy kolejne świadectwo łaski doznanej za pośrednictwem cudownego obrazu Chroberskiej Matki Bożej Wniebowziętej. Pierwsze ze świadectw, które zamieściliśmy w rozdziale „Chroberska Księga Łask” dot. relacji Pana Stanisława Kamińskiego z Chrobrza. Do jej przeczytania zachęcaliśmy w lipcu ubiegłego roku i zachęcamy nadal. Dzisiaj natomiast prezentujemy świadectwo Natalii Bogdan z domu Maj. Mieszkanki Chrobrza. Przypomnijmy, że w 2012 roku ksiądz proboszcz Waldemar Krochmal rozpoczął gromadzenie świadectw Wiernych o łaskach wymodlonych u stóp cudownego obrazu Matki Bożej Wniebowziętej znajdującego się w naszym kościele. O otrzymanych łaskach można informować bezpośrednio księdza proboszcza pod adresem email:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Więcej w rozwinięciu...

   

   

  Poprawiony: niedziela, 24 marca 2013 10:28
   
  stat4u