• Wirtualny spacer PDF Drukuj Email
    środa, 04 lipca 2012 14:30

Sieć internetowa pełna jest różnorakich informacji. Niektóre z nich są zupełnie bezwartościowe i nadają się od razu do przysłowiowego kosza. Jednak spotkać można także prawdziwe „perełki” i bardzo ciekawe informacje. Wśród nich panoramiczna prezentacja naszej świątyni. Autorem zdjęć jest Adam Czapla,a multimedialny spacer można oglądać na stronie 360cities.net. Jest to największy serwis prezentujący panoramiczne zdjęcia światowych ekspertów w tej dziedzinie. Kolebką społeczności serwisu 360cities jest Republika Czeska. Więcej informacji oraz link do panoramy w rozwinięciu newsa...

Link do panoram:

Autor: PB