.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dni powszednie: 7:30, 18:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Redakcja   
  poniedziałek, 28 maja 2012 11:51

  Parafia Chroberz organizuje pielgrzymkę autokarową do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic -zapraszamy wszystkich zainteresowanych! chętnych!Szczegółowych informacji udziela ks.Wikariusz Waldemar (tel. stacjonarny: 41 356 42 31). Więcej informacji w rozwinięciu...

  Kalwaria Zebrzydowska jest ośrodkiem ruchu pielgrzymkowego  Kalwaria Zebrzydowska jest ośrodkiem ruchu pielgrzymkowego do położonego na szlaku papieskim, sanktuarium pasyjno-maryjnego oo. Bernardynów. Zespół architektoniczny i krajobrazowy oraz park pielgrzymkowy z XVII wieku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO jako jedyna kalwaria na świecie.

  Wadowice to malownicze miasteczko leżące na brzegu rzeki Skawy w odległości 50 km od Krakowa. To rodzinne miasto największego z Polaków XX wieku - Papieża Jana Pawła II.

   
  stat4u