.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dni powszednie: 7:30, 18:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Pani Zofia Nowak z Zawarży (parafia Chroberz) skończyła 105 lat PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Redakcja   
  niedziela, 13 maja 2012 05:34

  Pani Zofia Nowak z Zawarży (parafia Chroberz) skończyła 105 lat. Z okazji pięknego jubileuszu 105 lat, pani Zofia Nowak przyjmowała w sobotę życzenia, nie tyko od najbliższych. Pani Zofia jest osobą pogodną i głęboko wierzącą. Kocha wieś, gdzie się urodziła i nadal przebywa. Nie ma żadnej specjalnej diety, ani przepisu na długowieczność. Obecnie mieszka z rodziną - państwem Wierzbami. Jeszcze sama wypuszcza się na małe spacery. Nie stroni od kieliszka nalewki. Cieszy się dobrym zdrowiem i nie brakuje jej dobrego humoru. Podczas swojego Jubileuszu, sama odśpiewała gościom przyśpiewkę życząc wszystkim długiego, szczęśliwego życia. Więcej informacji oraz zdjęcia w rozwinięciu...

   


  Pani Zofia z siostrami - Anielą Wiśniewską i Janiną Bech

  Z gratulacjami i życzeniami przyjechali do Jubilatki  samorządowcy - burmistrz Włodzimierz Badurak, przewodniczący Rady Miejskiej Jan Radkiewicz, kierownik USC w Pińczowie Jerzy Lechowski oraz sołtys wsi - Krzysztof Dziewięcki . Wszyscy życzyli pani Zofii wiele zdrowia, siły, pomyślności i oby każdy następny dzień przynosił Jubilatce radość i pogodę.


  Życzenia składa burmistrz Włodzimierz Badurak

  Życzenia złożył pani Zofii również proboszcz parafii Chroberz ksiądz Waldemar Krochmal, a Mszę Świętą w domu Jubilatki odprawił ksiądz Waldemar Tłomak.


  Ksiądz Waldemar Tłomak - wikariusz chroberskiej parafii

  Tekst i zdjęcia: Alicja Mazurek. Źródło: pinczow.com

  Poprawiony: poniedziałek, 14 maja 2012 06:03
   
  stat4u