.........................................- Parafia Pod Wezwaniem Wniebowziecia NMP w Chrobrzu -

Msze Święte oraz Uroczystości


 • Dni powszednie: 7:30, 18:00
 • Niedziele: 8:00, 10:00, 12:00.
 • Czy wiesz, że?

 • Nasza parafia istnieje od 1020 roku!

 • W Chrobrzu znajduja sie jedne z najcenniejszych renesansowych nagrobkow w Polsce.

 • Nowy kosciol konsekrowal pod wezwaniem Wniebowziecia Najswietszej Marii Panny sufragan krakowski Marcin Bialobrzeski w 1576r.
 • Uroczystość Wszystkich Świętych Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  czwartek, 31 października 2019 14:22

  Chroberz: Uroczystość Wszystkich Świętych. Godziny Mszy Świętych w kościele parafialnym w Chrobrzu oraz na cmentarzu 1 i 2 listopada 2019 r. Więcej pod adresem: http://chroberz.info/serwis/index.php/aktualnosci/ogloszenia/4177-chroberz-uroczystosc-wszystkich-swietych

   
  30 Niedziela Zwykła / 27.10.2019 r. Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  wtorek, 29 października 2019 10:52
  Niech się weselą serca szukających Pana. Rozważajcie o Panu i Jego potędze, zawsze szukajcie Jego oblicza.
  W centrum dzisiejszej liturgii słowa stoi modlitwa człowieka ubogiego, zgubionego w życiu, grzesznego, czyli - tak naprawdę - każdego z nas. Ze swoimi troskami i radościami przychodzimy na niedzielną Eucharystię, która jest najpiękniejszą modlitwą, i - jak celnik z Ewangelii - chcemy przed Bogiem stanąć w prawdzie.
  W dzisiejszą niedzielę Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Chrobrzu, współpracując z naszym Księdzem Proboszczem Robertem Boreckim zorganizowała przy naszym kościele kiermasz poprzedzający Wszystkich Świętych. Zebrane fundusze przeznaczone będą na potrzeby szkoły.
  Rada Rodziców dziękuje bardzo Księdzu Proboszczowi za przychylność i wszystkim parafianom za wsparcie naszego przedsięwzięcia.
   
  Teczka serdecznej pamięci JP2 Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  czwartek, 24 października 2019 05:09

  Zakończenie harcerskiej akcji Teczka Serdecznej Pamięci Świętego Jana Pawła II. Ognisko i msza święta na podsumowanie trwającego od maja projektu zorganizowanego przez Główną Kwaterę ZHP i Stowarzyszenie PAMIĘĆ JANA PAWŁA II. Dziękujemy księdzu proboszczowi Robertowi za możliwość zorganizowania ogniska, pyszne kiełbaski i ciasto.

  Więcej…
   
  20.X.2019r. / 29 Niedziela Zwykła. / 87. Światowy Dzień Misyjny. Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  środa, 23 października 2019 07:36

  87. Światowy Dzień Misyjny obchodzony w Nadzwyczajnym Miesiącu Misyjnym zobowiązuje nas niejako nie tylko do myślenia o misjach, ale także o podjęciu konkretnego działania, aby włączyć się w to wielkie dzieło całej wspólnoty Kościoła. Niech udział w dzisiejszej liturgii wzmocni w nas poczucie przynależności do tej wspólnoty i pragnienie dzielenia się tym bogactwem łaski, które nieustannie otrzymujemy. Nie musimy od razu wyjeżdżać na misje, aby w swoim środowisku, wśród swoich krewnych, znajomych i kolegów z pracy dawać świadectwo o wielkiej miłości Boga do każdego człowieka.

  W naszej parafii odpust ku czci Świętego Jana Kantego.

  Więcej…
   
  Galeria zdjęć z odpustu św. Jana Kantego Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  wtorek, 22 października 2019 13:17

  Fotorelacja z odpustu parafii Chroberz na św. Jana Kantego.

   
  Niedziela 13.10.2019 r. / XIX Dzień Papieski / "Wstańcie Chodźmy!" Drukuj
  Wpisany przez Redakcja   
  środa, 16 października 2019 11:56
  W tym roku minie 40 lat od I Pielgrzymki Św. Jana Pawła II do Ojczyzny. Warto zauważyć, że była to pierwsza w całej historii Polski wizyta papieża w naszej Ojczyźnie. Wizyta niełatwa i zarazem niezwykle doniosła w skutkach. Władze komunistyczne zdecydowanie się jej sprzeciwiały, przeczuwając, że może ona odmienić serca i umysły Polaków i w konsekwencji zmienić przyszłość kraju.
  Więcej…
   
  << pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

  Strona 10 z 106
  stat4u